تبلیغات کلیکی

 تبلیغی هدفمند و هوشمند

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی (pay per click یا PPC ) به روشی در تبلیغات آنلاین گفته می شود که شما تبلیغ خود را توسط سرویس دهنده این نوع تبلیغات در سایت و یا اپلیکیشن قرار داده و به ازای کلیک و توجه کاربران به تبلیغ و محصول خود مبلغی را پرداخت می کنید.تبلیغات کلیکی باعث می‌شود که تعداد زیادی ترافیک مستقیم به وبسایت یا صفحه اپلیکیشن شما هدایت شود. تبلیغ‌دهنده با تعریف تبلیغات کلیکی باید به ازای هر کلیک که بر روی تبلیغات صورت می‌گیرد، به ناشر تبلیغات پول می دهد. ناشر تبلیغات کلیکی کسی است که تبلیغات را در رسانه خود نمایش می‌دهد. در واقع، مخاطبان تبلیغات کلیکی با کلیک بر تبلیغ در محیط رسانه ناشران به وبسایت شما و یا صفحه دانلود اپلیکیشن شما منتقل می‌شوند.

Image
Image

تبلیغات بنری و متنی

تبلیغات بنری به صورت نمایش بنرهای گرافیکی و لینک دادن آن به سمت یک صفحه ای خاص (وبسایت یا صفحه دانلود اپلیکیشن) بر روی وبسایت یا اپلیکیشن ناشر تبلیغ انجام می شود.تبلیغات بنری با توجه به ویژگی های گرافیکی و توانایی جلب توجه کاربران برای معرفی کسب و کارهای آنلاین و آفلاین ، انتقال ترافیک و افزایش شهرت برند جایگاه ویژه ای بین استراتژی های مختلف تبلیغات دارد.

تبلیغات متنی نوعی تبلیغ اینترنتی نسبتا ارزان است .تبلیغ متنی همان قرار دادن لینک سایت شما به همراه متنی در توضیح کسب و کار شماست. این روش تبلیغات نیز به رونق کسب و کار و شناخته شدن برند شما کمک می کند.

تبلیغات کلیکی آر تی آر

در شبکه تبلیغات کلیکی مجموعه ار تی ار می توانید کمپین های مختلف بسازید، برنامه های تبلیغاتی متنوع تعریف کنید و هدفگذاری های گوناگون را در تبلیغات خود اعمال کنید . همچنین با تکیه بر هوشمندی سیستم و انواع تکنولوژی های تبلیغاتی از جمله تشخیص کلیک های غیر حقیقی، تعیین تعداد نمایش بنر به هر کاربر، تعیین سقف بودجه، تعیین لیست های سیاه و سفید و غیره، بیشترین بهره و سود را از این نوع تبلیغات ببرید
Image

تبلیغ به صرفه و هوشمندانه را با راهبرد تدبیر تجربه کنید

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

خدمات آژانس تبلیغاتی آر تی آر

مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

2021 © تمامی حقوق برای آژانس تبلیغاتی راهبرد تدبیر رویدادان محفوظ است.