کمپین تبلیغات

 هدفمند تبلیغ کن

کمپین تبلیغاتی

تفاوتی ندارد که کسب و کار بزرگ یا کوچکی را اداره می‌کنید، توصیه کارشناسان این است که برای هرکدام تبلیغ کنید. ایجاد کمپین تبلیغاتی تنها به این خاطر نیست که کاربران بیشتری شما را بشناسند، بلکه باعث می‌شود در ذهن افراد باقی بمانید.بهتر است این کار را انجام دهید، در غیر این صورت رقبای شما با استفاده از آگهی مخاطبین شما را به سمت خود می‌کشانند.

Image
Image

کمپین تبلیغات

یک کمپین تبلیغاتی برنامه‌ای جامع و هدفمند برای تبلیغات است که به صورت منظم، اجرا و پیگیری می‌شود.در یک کمپین تبلیغاتی، پیامی یکسان با تمی مشترک از طریق رسانه‌ها و بسترهای مختلف به صورت متوالی و تکرارپذیر به اشتراک گذاشته می شود تا موجب تاثیر پذیری مخاطبان هدف شده و نگرش آنها نسبت به یک برند، محصول یا خدمت خاص تغییر کند. در واقع یک کمپین تبلیغاتی مجموعه‌‌ای از برنامه‌های مستقل اما هماهنگ است که تمام حوزه‌های تبلیغاتی در مورد یک کالا، خدمت و یا بنگاه اقتصادی را در رسانه‌های مختلف پوشش می‌دهد؛ به صورتی که با یک مضمون مشترک اما پیام‌های متنوع، در یک دوره زمانی و با بودجه‌ای معین اجرا می‌گردد.

 

چرا کمپین آر تی آر؟

  • یکپارچه سازی برنامه های اجرایی
  • کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات
  • گسترش نام برند در فضای آنلاین
  • اجرا برنامه های تدوین شده توسط  اپال وب
  • منطبق بودن برنامه ها با هویت سازمانی شرکت و گسترش نام برند در گروه هدف
  • ارائه گزارش از پیشرفت برنامه ها
 خدمات دیجیتال مارکتینگ  ار تی ار شامل تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب سایت، بازاریابی محتوا، بازاریابی در رسانه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و مشاوره تبلیغات میباشد.
Image

ساخت انواع کمپین های تبلیغاتی از ایده تا تولید محتوا در راهبرد تدبیر

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

خدمات آژانس تبلیغاتی آر تی آر

مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی

2021 © تمامی حقوق برای آژانس تبلیغاتی راهبرد تدبیر رویدادان محفوظ است.