طراحی سایت فروشگاهی

_

طراحی سایت فروشگاهی، این روزها از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کارهاست، چرا که این روزها با توجه به کمبود وقت مشتریان و تمایل آن‌ها به خرید غیرحضوری، ادامه‌ی سیستم فروش صرفاً به شکل حضوری و سنتی، عاقلانه نیست.هرچه جلوتر می‌رویم فرهنگ خرید از فروشگاه‌های اینترنی فراگیرتر می‌شود، به علاوه از آنجایی که فروش اینترنتی، هرگونه محدودیت مکانی را از فروشندگان صلب می‌کنید، بسیاری از آن‌ها اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی می‌کنند تا بتوانند از سراسر ایران، مشتریانی جذب کنند. پس اگر به فکر توسعه‌ی کسب و کار و افزایش میزان فروش خود هستید، طراحی سایت فروشگاهی، یک روش ماندگار و مقرون به صرفه‌ است که شما را به هدفتان می‌رساند.

فروشگاه ساز راهبرد تدبیر
فروشگاه اینترنتی

چرا به فروشگاه اینترنتی نیاز داریم؟!

_

طراحی سایت فروشگاهی، این روزها برای هر نوع کسب و کاری که به نوعی درگیر فروش محصولات است، اجباری و مناسب است‌؛

  • اگر فروش به صورت حضوری دارید و کسب و کارتان در دنیای واقعی رونق دارد، فروشگاه اینترنتی برای شما یک شعبه‌ی آنلاین و پرفروش است که مشتریان بیشتری را با محصولات شما آشنا می‌کند.
  • اگر شرایط تاسیس فروشگاه فیزیکی را ندارید امّا به فکر توسعه کسب و کار آنلاین خود هستید، طراحی سایت فروشگاهی برای شما یک روش ارزان، ماندگار و امروزی است که بهترین پلتفروم ارائه و فروش محصولاتتان خواهد بود.
  • اگر محصولاتی که ارائه می‌کنید مانند ebookها، پادکست‌ها و ویدیوهای آموزشی، قابلیت دانلود دارد، منطقی‌ترین روش فروش آن‌ها، قطعاً سایت فروشگاهی است، چرا که دوران فروشِ این دست محصولات از طریق DVD، فلش و یا حتی ارسال فایل، منقضی شده است.

مزایای داشتن فروشگاه اینترنت

_

اولین و مهمترین مزیت راه‌اندازی سایت فروشگاهی، دسترسی مشتریان به ویترین محصولات و از طرفی قابلیت ثبت سفارش آسان می‌باشد. شاید به همین دلایل باشد که مشتریان این روزها تمایل بیشتری به خرید اینترنتی دارند و گاهی ممکن است، بعد از خرید حضوری، آدرس سایت فروشگاهی شما را بپرسند؛ فراموش نکنید ارائه‌ی آدرس وبسایت فروشگاهی، می‌تواند هر خریداری را به مشتری دائمی و وفادار شما تبدیل کند.

از دیگر مزایای فروشگاه آنلاین می‌توان به گسترش دایره‌ی مشتریان، کاهش هزینه‌های رفت و آمد، افزایش فروش با ارائه‌ی کاملتر محصولات و… اشاره کرد.

در هر یک از موارد فوق، جهت دریافت حرفه‌ای‌ترین خدمات جهت طراحی سایت فروشگاهی، با RTR در تماس باشید.

فروشگاه آنلاین
اهمیت سایت فروشگاهی

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای

_

راه اندازی فروشگاه اینترنتی، یک سرمایه گذاریِ معقول است و این سرمایه در عرض چند ماه فروش اینترنتی، جبران خواهد شد. با این حال بهتر است از روز اوّل، طراحی سایت خود را به یک تیم کاربلد و باتجربه بسپارید تا از جامع و به روز بودن امکانات سایت خود و همچنین طراحی چشم‌نواز و حرفه‌ای آن مطمئن شوید.

تیم RTR، با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت، آماده‌ی خدمت رسانی به شما کارفرمایان محترم می‌باشد.

فروشگاه ساز راهبرد تدبیر

_

شرکت راهبرد تدبیر طبق نیاز و خواسته‌های شما می‌تواند طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما را با اپن کارت، وردپرس و در صورت نیاز کدنویسی، طراحی کند.

همچنین پکیج طراحی سایت فروشگاهی RTR، در کنار آموزش کامل کار با سایت به کارفرمایان، تا یک سال پشتیبانی ۲۴ ساعته خواهد داشت.

طراحی وبسایت

طراحی حرفه ای وب سایت فروشگاهی را با ما تجربه کنید

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

سایر خدمات راهبرد تدبیر

_
امتیاز به مطلب