طراحی سایت ضرورتی برای هر کسب و کار

_

  طراحی سایت این روزها برای هر کسب و کاری یک ضرورت محسوب می‌شود، چرا که ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات در دنیای امروز به یک شهر و استان محدود نمی‌شود و صاحبان کسب و کارها به دنبال گسترش دامنه‌ب مشتریان خود در سطح کشور و گاهاً جهانی می‌باشند. به این منظور، طراحی سایت می‌تواند یک ویترین مناسب برای ارائه‌ی خدمات و محصولات شما باشد که هیچ محدودیت زمانی و مکانی‌ای ندارد.

طراحی وبسایت
اهمیت طراحی سایت

طراحی وبسایت حرفه‌ای

_

  طراحی وبسایت (Website Design)، یکی از مقرون به صرفه ترین، در دسترس‌ترین و ساده‌ترین روش‌های افزایش فروش است. با این حال انتخاب حرفه‌ای‌ترین‌ها برای معماری و راه اندازی فروشگاه اینترنتی، تصمیمی مهم و حیاتی می‌باشد؛ چرا که کسب و کارهای زیادی به فکر فروش آنلاین افتاده‌اند و این گسترش ناگهانی نیاز کارفرماها به طراحی وب، ممکن است باعث کاهش کیفیت کار طراحان سایت شود.

ویژگی‌های یک سایت حرفه‌ای

_

طراحی وبسایت ریسپانسیو: خدمات طراحی وبسایت شرکت راهبرد تدبیر به صورت ریسپانسیو (واکنشگر) ارائه می‌شود و مشتریان شما با هر دستگاهی می‌توانند با کیفیت بالا به سایت شما دسترسی داشته باشند.

آموزش پس از طراحی: بعد از راه‌اندازی سایت، پنل مدیریت محتوای سایت به شما آموزش داده می‌شود تا بتوانید هر لحظه تغییراتی را در سایت و محتوای آن ایجاد کنید‌.

طراحی اختصاصی سایت: شرکت RTR سایت‌های مختلفی در اصناف مختلف طراحی کرده است و با تجربه‌ای درخشان با توجه به نوع کسب و کار شما و نیازها و مطالباتتان، طراحی وبسایت اختصاصی با امکانات متنوع انجام خواهد داد.

ویژگی‌های طراحی سایت حرفه‌ای
هزینه‌ی طراحی سایت

هزینه‌ی طراحی سایت

_

  با توجه به تفاوت امکانات سایت‌های مختلف و نیاز و هدف کارفرما از راه‌اندازی سایت، قیمت طراحی وبسایت در هر پروژه متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت طراحی وبسایت مورد نظر می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا ضمن دریافت مشاوره‌ی رایگان و امکان سنجی پروژه، قیمت نهایی به شما اعلام شود.

چرا راهبرد تدبیر؟!

_

شرکت راهبرد تدبیر، با سابقه‌ی درخشان در طراحی وبسایت‌های فروشگاهی، شرکتی، طراحی وبسایت شخصی، املاک و… در تمامی مراحل کار همراه شما خواهد بود و با کمال میل آماده‌ی انتقال تجربیات و دانش خود به شما خواهد بود. شرکت راهبرد تدبیر، در کنار طراحی سایت با ارائه‌ی سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین می‌تواند پکیج کاملی از انواع خدمات طراحی وبسایت و هر آن چیزی باشد که شما برای موفقیت در دنیای مجازی پر رقابت به آن نیاز دارید.

طراحی وبسایت

طراحی حرفه ای وب سایت را با ما تجربه کنید

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

سایر خدمات راهبرد تدبیر

_