طراحی سایت حرفه‌ ای این روزها به مهمترین نیاز کسب و کارها تبدیل شده است. آنلاین شدن فروش محصولات و خدمات هدف هر کسب و کاری است که مشکلات خاص خود را دارد اما طراحی وبسایت حرفه‌ ای می‌تواند بخش بزرگی از این چالش‌ها را حل کرده و دریافت آنلاین خدمات را به تجربه‌ای لذت بخش برای فروشنده و مشتری تبدیل کند.

چه کسب و کارهایی به طراحی سایت حرفه‌ ای نیاز دارند؟!

در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید با یک سرچ ساده درخواهید یافت که اکثر رقبایتان در حال گسترش فعالیت خود در فضای آنلاین هستند و اگر شما نیز برای ورود به دنیای مجازی اقدام نکنید، بخش بزرگی از بازار را از دست خواهید داد. در واقع این روزها یک وبسایت حرفه‌ای، مهر اعتبار کسب و کار شماست. در ادامه به برخی مزایایی که طراحی سایت حرفه‌ ای برایتان به ارمغان می‌آورد اشاره خواهیم کرد.

اهمیت طراحی سایت حرفه‌ ای

ایجاد دیدگاه مثبت نسبت به کسب و کار شما: مشتریان هرگز اولین برداشتی که از شما دارند را فراموش نمی‌کنند. طراحی سایت و ورود به فضای آنلاین کسب و کار، مشتریانی برای شما جذب کرده که هیچ پیش زمینه‌ای از بیزینس شما ندارند و در نتیجه وبسایت و شبکه‌های اجتماعی شما همان برداشت اولیه‌ایست که باید تمام تلاش خود را برای ایده‌آل کردنش به کار گیرید.

جذب مشتری و افزایش ترافیک سایت: سایت شما مانند ویترین مغازه‌ی شما در فضای اینترنت عمل می‌کند. هرچه این سایت شکیل‌تر و با امکانات تکمیلتر ارائه شود، نظر مشتریان بیشتری را جلب می‌کند. چرا که شما با طراحی سایت حرفه ای، ویترینی جذاب از محصولات و خدمات خود ساخته‌اید که به واسطه‌ی آن مشتریان بالقوه‌ای را مجبور به مکث و تماشای محصولات خود کرده‌اید و همین مسئله ترافیک سایت را بالا می‌برد.

کمک کردن به سئو سایت: در طراحی وبسایت حرفه‌ای، SEO-friendly بودن ان حتما در نظر گرفته می‌شود. چرا که مهمترین هدف شما از طراحی سایت حضور در صفحات نخست  موتورهای جست و جو بوده است.

کمک به برندینگ: در طراحی حرفه‌ ای سایت از لحاظ گرافیکی، همه المان‌های برند شما در نظر گرفته می‌شود و برای مشتریان جدید و قدیمی اهداف بیزینس شما را تداعی خواهد کرد.

ارتباط راحتتر با مشتری و دسترسی 24/7: یک وبسایت حرفه‌ ای، امکاناتی دارد که مشتریان به راحتی بتوانند با مجموعه ارتباط بگیرند و سوالات خود را بپرسند و البته در هر ساعتی از شبانه روز با خیال راحت و بدون محدودیت سفارش خود را ثبت کنند.

حتما بخوانید:  هدف از طراحی سایت چیست؟
اهمیت طراحی سایت حرفه‌ای

خصوصیات و فاکتورهای طراحی سایت حرفه‌ ای:

دسترسی آسان به اطلاعات: هر مخاطبی به دنبال دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مهم است. پس در طراحی حرفه‌ای باید همه موارد پربازدید که نیاز مخاطبان است شناسایی و در نقاط مختلف سایت قرار گرفته شوند که نظر مخاطب را در یک نگاه جلب کند.

Navigation راحت: گشتن بین صفحات مختلف سایت باید برای مخاطب راحت باشد و هر لحظه بداند دقیقا در چه بخشی است و برای رفتن به بخش دیگر به منو دسترسی داشته باشد.

دعوت به تعامل (CTA): CTA یک فاکتور مهم در طراحی سایت است که وظیفه‌ی آن اقناع مخاطب برای برقراری تعامل با سایت است. در طراحی وبسایت حرفه‌ای مخاطب باید به جذابترین  شکل ممکن برای برقراری ارتباط، نظر دادن، کلیک روی لینک‌ها و حتی خرید از سایت دعوت شود.

فاکتورهای طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی گرافیکی حرفه‌ای و جذاب: مخاطب قبل از مطالعه هر مطلبی با طراحی، رنگبندی و چیدمان سایت رو به رو می‌شود. پس باید از لحاظ گرافیکی شیک و مجذوب‌کننده باشد.

طراحی ریسپانسیو: یک وبسایت حرفه‌ای در هر دستگاه و صفحه‌ نمایشی با هر ابعادی که داشته باشد، مرتب است و به طور مثال در تبلت و موبایل چیدمانش دچار به هم ریختگی نمی‌شود.

سرعت لود بالا: یکی از مواردی که مخاطبان را تشویق به خروج از سایت می‌کند، سرعت لود پایین است. پس در طراحی سایت حرفه‌ای باید سرعت سایت کنترل شود تا مخاطب از دست نرود.

استفاده درست و به جا از تصاویر و محتواها: این امر کمک می‌کند مخاطب از سردرگمی درآمده و احساس راحتی بیشتری در سایت کند.

برندینگ: همانطور که اشاره شد سایت شما باید از رنگبندی و اهداف برند شما پیروی کند چرا که سایت از مهمترین ابزارهای برندینگ هر کسب و کاریست.

طراحی سایت حرفه‌ ای با راهبرد تدبیر

این روزها در شروع فرآیند طراحی سایت ممکن است شما با چالش‌ انتخاب روش طراحی سایت و پیدا کردن طراح سایت حرفه‌ ای مواجه شوید. یکی از وسوسه‌انگیزترین روش‌ها استفاده از قالب آماده است که ممکن است در وهله‌ی اول هزینه‌های شما را به شدت کاهش دهد اما هرگز نمی‌تواند همه نیازهای شما را پاسخ دهد و بعد از مدتی مشکلات و چالش‌هایی را برای شما ایجاد خواهد کرد که باید با صرف هزینه‌های خیلی بیشتر آ‌ها را جبران کنید. پس منطقی‌تر است از همان ابتدای کار، طراحی حرفه‌ ای سایت خود را به یک متخصص بسپارید.

آژانس خلاقیت راهبرد تدبیر، با سابقه‌ی 15 ساله در زمینه‌ی طراحی سایت حرفه‌ ای، می‌تواند با ارائه‌ی خدمات طراحی وبسایت و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند سئو و طراحی کاتالوگ و… در کنار شما باشد.

حتما بخوانید:  طراحی سایت چیست؟

هزینه طراحی سایت حرفه‌ ای حدودا چقدر است؟

طراحی سایت حرفه‌ای باید بر اساس هدف، نیاز و نوع بیزینس مشتری انجام گیرد چرا که هر امکاناتی در سایت ممکن است برای برخی ضروری و برای برخی دیگر بدون استفاده باشد. پس لازمه‌ی یک طراحی سایت حرفه‌ای و کاربردی، سفارشی سازی آن بر اساس خواسته‌های مشتری است. با توجه به این واقعیت نمیتوان تعرفه ی واحدی برای طراحی سایت  اعلام کرد. شما می‌توانید با تماس با راهبرد تدبیر و ارائه‌ی اطلاعات مربوطه، از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شده و پس از امکان‌سنجی پروژه قیمت نهایی را دریافت کنید.

هزینه طراحی سایت حرفه‌ای

راهبرد تدبیر در طراحی حرفه‌ ای سایت‌ چه ویژگی‌هایی را اعمال می‌کند؟!

پیش از این امکاناتی که یک سایت حرفه‌ای دارد اشاره کردیم. راهبرد تدبیر متعهد خواهد بود که همه‌ی موارد گفته شده را در هنگام طراحی در نظر بگیرد تا شما مجبور به بازطراحی سایت بعد از انجام پروژه نباشید. از جمله خصوصیاتی که سایت‌های طراحی شده توسط راهبرد تدبیر دارند، عبارتند از؛

  • طراحی واکنشگرا
  • طراحی SEO-friendly
  • امنیت بالا و حفظ اطلاعات
  • سفارشی سازی و اضافه کردن امکانات بدون محدودیت
  • سرعت لودینگ بالا
  • طراحی UI/UX حرفه‌ای
  • آموزش به مشتری پس از طراحی
  • پشتیبانی مدام العمر

طراحی وبسایت حرفه‌ ای و سفارشی‌سازی شده

همانگونه که اشاره شد طراحی سایت در مجموعه راهبرد تدبیر کاملا بر اساس نیاز مشتری صورت می‌گیرد چرا که نیاز مشتری‌ها بنا به نوع فعالیت آن‌ها می‌تواند کاملا متفاوت از یکدیگر باشند. به همین خاطر راهبرد تدبیر با مشورت مشتریان طی جلسات مختلف هر سایتی را سفارشی سازی خواهد کرد.راهبرد تدبیر در طی سالها سابقه‌ای که دارد، مشتریان به نامی در حوزه‌های کاری مختلف، از حقوقی گرفته تا فروشگاهی داشته است. همین تجربه‌های گوناگون سبب شده تا تیم ما آماده‌ی طراحی وبسایت‌ حرفه‌ ای در زمینه‌های مختلف باشد و متناسب با تیپ کاری، بهترین‌ها را به شما ارائه دهد. پس طراحی سایت حرفه‌ ای و اختصاصی خود را با خیال راحت به راهبرد تدبیر بسپارید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری :

معصومه حسینیAuthor posts

Avatar for معصومه حسینی

کارشناسی مهندسی صنایع خوندم و از همون سالهای دانشجویی وارد حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ، سئو و طراحی سایت شدم و اطلاعاتم رو در این باره، در اختیار شما قرار خواهم داد. اگر نظر و یا سوالی در رابطه با مقالات دارید در بخش کامنت‌ها در میون بذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *