کاتالوگ هوشمند چیست؟!

_

کاتالوگ هوشمند، کاتالوگی‌ست استاندارد و منطبق بر معیارهای دیجیتال مارکتینگ که در قالب PDF ارائه می‌شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کاتالوگ‌های چاپی می‌باشد.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده‌تر مردم از اینترنت، کسب و کارها برای تبلیغات و ارائه‌ی محصولات خود، کمتر از روش‌های سنتی استفاده می‌کنند. کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ، محصولی‌ است که با توجه به امکانات جامعی که دارد، شما را از کاتالوگ‌های کاغذی و پرهزینه بی نیاز می‌کند.

امکانات کاتالوگ هوشمند

_

فهرست هوشمند: مخاطبان شما باید به راحتی و سریع، اطلاعات مورد نیاز خود را در کاتالوگ پیدا کنند و ما با در نظر گرفتن این مورد، فهرست‌هایی را طراحی کردیم که با یک کلیک مشتری شما را به قسمت مورد نظرش هدایت می‌کند.

آپدیت و ویرایش آسان: اسمارت کاتالوگ خود را می‌توانید، هر زمان که بخواهید ویرایش کنید، صفحاتی را از آن حذف یا به آن اضافه کنید. امّا فقط تصور کنید این تغییرات در کاتالوگ کاغذی که با تیراژ بالا چاپ کرده‌اید، چقدر سخت و پرهزینه‌ است؟!

لینک سازی به سایت و شبکه‌های اجتماعی: یکی دیگر از قابلیت‌های کاتالوگ هوشمند این است که به شما این امکان را می‌دهد که لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در آن بگذارید و با یک کلیک مخاطبان را به سمت‌ آن‌ها هدایت کنید تا از طریق اسمارت کاتالوگ بازدید شبکه‌های اجتماعی خود را نیز بالا ببرید.

ارائه‌ی محصولات با کاتالوگ هوشمند

_

خیلی از کسب و کارها قبل از ارائه‌ی یک خدمت یا ارسال محصول خود به مشتری، مایلند تا سایر محصولات و خدمات خود را به او ارائه دهند‌. اما این کار با محدودیت‌های کاتالوگ کاغذی یا بسیار بی‌کیفیت و پرهزینه خواهد بود، یا در برخی موارد عملاً غیرممکن. اما شما با تهیه‌ی یک QR code از اسمارت کاتالوگ، می‌توانید آن را روی همه‌ی محصولات و حتی کارت ویزیت خود چاپ کنید تا همه‌ی مشتریان با اسکن کردن آن، به کاتالوگ هوشمند شما دسترسی پیدا کنند‌.

برای مشاهده‌ی اسمارت کاتالوگ کافیست فایل PDF مربوط به آن را باز کنید و برای بهره‌مندی از همه‌ی امکانات آن پیشنهاد می‌کنیم از Adobe reader استفاده کنید.

مزایای طراحی کاتالوگ دیجیتال

_

صرفه‌ی اقتصادی: کاتالوگ هوشمند، صرفه نظر از امکانات و مزایای بیشتری که در مقایسه با کاتالوگ‌های چاپی دارد، بسیار ارزان‌تر از آن است و گزینه‌ای کاملاً اقتصادی محسوب می‌شود.

انتشار سریع و راحت: با تهیه‌ی کاتالوگ دیجیتال، دردسر کمتری برای انتشار کاتالوگ جهت تبلیغات خود خواهید داشت؛ چرا که به راحتی می‌تواند این کاتالوگ هوشمند را در قالب یک فایل PDF به هر طریقی برای مخاطبان خود ارسال کنید.

حجم نامحدود: کاتالوگ‌های چاپی هرگز نمی‌توانند تمام اطلاعات شما را در بر بگیرند؛ امّا یکی از مهم‌ترین مزایای کاتالوگ دیجیتال این است است که با نظم و گرافیک حرفه‌ای می‌توانید همه محصولات و خدمات خود را در آن بگنجانید.
کاربری لذت بخش: با حجم گاهاً وسیعی از اطلاعات که در کاتالوگ هوشمند قرار خواهد گرفت، نیاز است با طراحی حرفه‌ای مطالعه‌ی آن را برای مخاطب جذاب‌تر و مفیدتر کنیم؛ که می‌توانید این مهم را نیز به RTR بسپارید.

کاتالوگ هوشمند برای ایجاد انگیزه و رغبت بیننده نسبت به محصولات

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

سایر خدمات راهبرد تدبیر

_

بهبود سئو

طراحی وبسایت

طراحی سایت فروشگاهی

سایر خدمات

ساخت ویدیو آموزشی