کاتالوگ دیجیتال یا هوشمند چیست؟

_

کاتالوگ هوشمند، کاتالوگی‌ست استاندارد و منطبق بر معیارهای دیجیتال مارکتینگ که در قالب PDF ارائه می‌شود و جایگزین بسیار مناسبی برای کاتالوگ‌های چاپی می‌باشد.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده‌تر مردم از اینترنت، کسب و کارها برای تبلیغات و ارائه‌ی محصولات خود، کمتر از روش‌های سنتی استفاده می‌کنند. کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ، محصولی‌ است که با توجه به امکانات جامعی که دارد، شما را از کاتالوگ‌های کاغذی و پرهزینه بی نیاز می‌کند.

smartcatalog-novinK

کاتالوگ هوشمند یا دیجیتال

_

فهرست هوشمند: مخاطبان شما باید به راحتی و سریع، اطلاعات مورد نیاز خود را در کاتالوگ پیدا کنند و ما با در نظر گرفتن این مورد، فهرست‌هایی را طراحی کردیم که با یک کلیک مشتری شما را به قسمت مورد نظرش هدایت می‌کند.

آپدیت و ویرایش آسان: اسمارت کاتالوگ خود را می‌توانید، هر زمان که بخواهید ویرایش کنید، صفحاتی را از آن حذف یا به آن اضافه کنید. امّا فقط تصور کنید این تغییرات در کاتالوگ کاغذی که با تیراژ بالا چاپ کرده‌اید، چقدر سخت و پرهزینه‌ است؟!

لینک سازی به سایت و شبکه‌های اجتماعی: یکی دیگر از قابلیت‌های کاتالوگ هوشمند این است که به شما این امکان را می‌دهد که لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در آن بگذارید و با یک کلیک مخاطبان را به سمت‌ آن‌ها هدایت کنید تا از طریق اسمارت کاتالوگ بازدید شبکه‌های اجتماعی خود را نیز بالا ببرید.

امکانات کاتالوگ دیجیتال

_

طراحی اختصاصی ویژه

حجم کم جهت ارسال سریع

امکان افزودن ویدیو آنلاین

تبدیل کاتالوگ کاغذی به PDF هوشمند

قابلیت افزودن صفحات

دارای منو و لینک داخلی

مزایای استفاده از کاتالوگ هوشمند چیست؟

_

خیلی از کسب و کارها قبل از ارائه‌ی یک خدمت یا ارسال محصول خود به مشتری، مایلند تا سایر محصولات و خدمات خود را به او ارائه دهند‌. اما این کار با محدودیت‌های کاتالوگ کاغذی یا بسیار بی‌کیفیت و پرهزینه خواهد بود، یا در برخی موارد عملاً غیرممکن. اما شما با تهیه‌ی یک QR code از اسمارت کاتالوگ، می‌توانید آن را روی همه‌ی محصولات و حتی کارت ویزیت خود چاپ کنید تا همه‌ی مشتریان با اسکن کردن آن، به کاتالوگ هوشمند شما دسترسی پیدا کنند‌.

برای مشاهده‌ی اسمارت کاتالوگ کافیست فایل PDF مربوط به آن را باز کنید و برای بهره‌مندی از همه‌ی امکانات آن پیشنهاد می‌کنیم از Adobe reader استفاده کنید.

قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال یا هوشمند

_

کاتالوگ دیجیتال یا هوشمند یکی از مقرون به صرفه ترین، در دسترس‌ترین و ساده‌ترین روش‌های معرفی محصول و خدمات است. اما مانند هر خدمت و یا محصول دیگری رنج کیفیتی گسترده‌ای دارد. با توجه به این مسئله تیم راهبرد تدبیر همواره سعی داشته کاتالوگ هوشمند هر مشتری را بر اساس نیاز و سلیقه‌ای که دارد بدون محدودیت سفارشی سازی کند. پس نمی‌توان یک قیمت واحد برای خدمات کاتالوگ دیجیتال اعلام کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و  استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

کاتالوگ هوشمند برای ایجاد انگیزه و رغبت بیننده نسبت به محصولات

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

سوالات متداول کاتالوگ هوشمند یا دیجیتال

_
امکان ویرایش کاتالوگ دیجیتال وجود دارد؟

اسمارت کاتالوگ خود را می‌توانید، هر زمان که بخواهید ویرایش کنید، صفحاتی را از آن حذف یا به آن اضافه کنید.

امکان اتصال به شبکه‌های اجتماعی هست؟

یکی از قابلیت‌های کاتالوگ هوشمند این است که به شما این امکان را می‌دهد که لینک سایت و شبکه‌های اجتماعی خود را در آن بگذارید و با یک کلیک مخاطبان را به سمت‌ آن‌ها هدایت کنید تا از طریق اسمارت کاتالوگ بازدید شبکه‌های اجتماعی خود را نیز بالا ببرید.

امتیاز به مطلب