نرم افزار فرم ساز

_

نرم افزار فرم ساز سازمانی یک نرم افزار مبتنی بر وب و اینترانت می باشد که برای ساخت فرم های سازمانی نظیر نظرسنجی، آزمونهای درون بخشی، انواع فرم های ارزیابی و سفارش گیری و برون سازمانی استفاده میگردد. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود در مدت تنها چند دقیقه فرم هایی کامل و پیچیده ایجاد نموده و فرم های ساخته شده را در هر بستری با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید. از جمله ویژگی های این نرم افزار می توان به مراحل ساخت آسان و بسیار سریع و ساده، مدیریت کامل بر ثبت ها، ثبت دائمی اطلاعات در پایگاه داده، مدیریت کامل پیوست ها و ایمیل ها اشاره نمود.

نرم افزار فرم ساز سازمانی
نرم افزار فرم ساز آنلاین

نرم افزار فرم ساز سازمانی تحت وب

_

یکی از دلایل برتری این فرم ساز نسبت به رقبای خود و همچنین فرم ساز های آنلاین دیگر این است که نرم افزار فرم ساز RTR به صورت کامل بر روی سرور وب سایت شما نصب خواهد شد و فرم های ساخته شده شما هیچگاه منقضی نشده و یا از بین نخواهد رفت. قابلیت کشیدن و رها کردن و همچنین ساخت فرم های فراوان با کمترین دانش فنی از جمله خصوصیات ویژه نرم افزار فرم ساز سازمانی میباشد.

امکانات و ویژگی های نرم افزار فرم ساز آنلاین سازمانی

_
  • بدون نیاز به دانش کدنویسی
  • ریسپانسیو بودن فرم ها
  • طراحی پیشرفته‌ی ظاهر فرم‌ها
  • گزارش دهی از اطلاعات جمع‌آوری شده
  • اتصال به سایر سامانه‌های سازمان
  • گروه بندی موضوعی فرم‌ها

برای اطلاعات بیشتر و دریافت دمو با ما تماس بگیرید

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

سوالات متداول نرم افزار فرم ساز سازمانی

_
با استفاده از نرم افزار فرم ساز سازمانی، چه نوع فرم‌هایی را می‌توان ساخت؟

فرمهایی نظیر ثبت سفارش، پرسشنامه و فرم‌های نظرسنجی، فرم‌های اداری (مرخصی، ماموریت، اضافه کاری و …)، فرم‌های حوزه فروش یا انبارو فرم‌های جمع‌آوری اطلاعات فنی پروژه، فرم‌های اطلاعات تکمیلی برای مستندات و ….

فرم ساز آنلاین RTR امکان گزارشگیری دارد؟

می‌توانید گزارش‌های لحظه‌ای از وضعیت نظرسنجی و پاسخنامه‌های خود را با ورود به پنل مدیریتی بگیرید.

امکان ویرایش یا حذف سوالات نظرسنجی وجود دارد؟

بله، میتوانید در هر زمان با مراجعه به پنل مدیریت خود سوالات نظرسنجی را ویرایش و یا حذف کنید.

چرا نرم افزار فرم ساز RTR ؟

از انجا که نظرسنجی های کاغذی بسیار پر هزینه و زمان بر است، با استفاده از نظرسنجی های آنلاین میتوانید با هزینه کمتر و در کمترین زمان ممکن قابل اجرا است. و میتوانید با استفاده از لینک نظرسنجی پرسشنامه خود در شبکه های اجتماعی به دست مخاطب خود برسانید.